anetafons

W tym pakiecie otrzymasz ode mnie spersonalizowany look-book, w którym pokażę Ci wszystkie najbardziej korzystne kolory i odcienie szminek dla Twojego typu urody. Wskażę również na bardziej neutralne oraz te, których powinnaś unikać. W look-booku zamieszczę również informacje, jaki rodzaj szminki jest dobry dla Twojego typu urody: matowe, z połyskiem, perłowe… Analiza doboru szminki odbywa się na podstawie wysłanych przez Ciebie zdjęć – dzięki temu w przygotowanym przeze mnie look-booku będziesz mogła zobaczyć swoje zdjęcia z różnymi kolorami szminek – tak, jak to widzisz na powyższym sliderze. Pakiet plus to również konkretne wskazanie wybranych przeze mnie modeli szminek drogeryjnych. Dzięki temu będziesz mogła natychmiastowo wprowadzić w czyn wiadomości odnośnie kolorów i tonacji, które otrzymasz w look-booku. Zaproponuję Ci szminki, błyszczyki z różnych przedziałów cenowych, o odpowiedniej strukturze i formule dla Twojego typu urody. Dzięki temu oszczędzisz wiele czasu na poszukiwaniu w odpowiedniej szminki, która spełni twoje oczekiania i potrzeby.

Gdy złożysz zamówienie w odpowiedzi zwrotnej otrzymasz ode mnie precyzyjne instrukcje, jakiego zdjęcia potrzebuję, by prawidłowo dobrać kolor szminki do Twojej urody. W trakcie tej analizy określę również Twój pierwszy, czyli najważniejszy, atrybut urody, dzięki temu będę mogła wskazać Ci jaka formuła szminki będzie najlepsza dla Ciebie.

Cena regularna 250 zł.

Po kliknięciu przeniesiesz się do formularza kontaktowego. W treści wiadomości wpisz proszę: *imię i nazwisko *rodzaj usługi oraz pakiet. W odpowiedzi dostaniesz ode mnie maila z dalszymi instrukcjami.