anetafons

PAKIET PREMIUM

W tym pakiecie analizy kolorystycznej otrzymujesz dwa e- booki. Pierwszy, indywidualnie przygotowany e-book, w którym znajdziesz opis Twojego typu urody (zgodny z podziałem na 12 typów) wraz z doborem palety kolorystycznej, którą stworzę starannie, wykorzystując komputerowe narzędzia, dzięki którym będziesz miała, miał możliwość zobaczyć się w różnorodnych kolorach bluzek. To jedyna taka usługa w Polsce, dająca zdecydowanie większa precyzję w doborze idealnych kolorów. Dostaniesz do ręki konkretne kolorystyczne wskazówki, dzięki którym będziesz wiedziała, jakie kolory ubrań powinny znaleźć się w Twojej garderobie, jakie zaś powinny czym prędzej z niej zniknąć. Dokonana przeze mnie analiza to nie tylko rozpoznanie, w jakich kolorach będzie Ci do twarzy; bowiem spośród kolorów selekcjonuję najwłaściwsze dla Ciebie odcienie i tonacje, by powstały E-book był skrojony na miarę. Po złożeniu zamówienia na analizę kolorystyczną otrzymasz ode mnie maila z dalszymi instrukcjami odnośnie całego procesu.

W E-bookach znajdziesz:

  • indywidualny i spersonalizowany dobór kolorów tylko i wyłącznie do Twojej urody z wyszczególnionym podziałem na tonacje i odcienie (wraz z twoimi zdjęciami w bluzce w wybranych tonacjach oraz opisem)
  • wybór odpowiedniej bieli,
  • wskazanie odpowiedniej biżuterii dla Twojego typu urody
  • wskazanie kolorów, których powinnaś unikać
  • kompletny i treściwy opis Twojego typu urody z wyszczególnieniem cech charakterystycznych, które ułatwiają rozpoznawanie urody,
  • wskazówki, jak połączyć ze sobą kolory ubrań i jakich zestawień unikać,
  • dowiesz się również w jakich deseniach i wzorach będziesz dobrze wyglądać oraz jak dobierać kosmetyki i wykonać odpowiedni makijaż,
  • porady kosmetyczne: jak dobrać nie tylko kolory ale też formuły kosmetyków dla Twojego typu urody
  • dodatkowo, w e-booku znajdziesz kilka porad dotyczących wyboru własnego stylu.
  • e-book nr 1 to około 30 stron, e-book nr 2 to około 60 stron.

W ramach pakietu przysługują Ci trzy konsultacje dotyczące tematu analizy. W ramach konsultacji możemy spotkać się online, bądź wymienić mailami. Odpowiem wówczas na Twoje pytania i wątpliwości dotyczące kolorów. Konsultacje stanowią wspaniałe uzupełnienie wiedzy, którą zyskasz dzięki e-bookom; dzięki nim będziesz mogła skonfrontować wszystkie informacje, wyjaśnić wątpliwe kwestie dotyczące ubrań, które posiadasz w swojej szafie. Podpowiem, jak wykorzystać elementy kolorystyczne Twojej garderoby, które nie są dopasowane do Twojej urody. W trakcie konsultacji będę starała się sprostać Twoim wszystkim potrzebom i pytaniom.

Cena: 450 zł IDĘ DO SKLEP