Dlaczego Idealna linia? Ponieważ w tej usłudze stylizacyjnej będę starała się pokazać Ci, że istnieją linie ubrań: fasony i kształty idealnie korespondujące z Twoją sylwetką. Jednak oprócz wyboru i wskazania tego, które linie są dla Ciebie idealne, pokażę Ci, jak z ubrań, które dla Twojej sylwetki są mniej korzystne, stworzyć połączenia, stylizacje i zestawienia ubraniowe,  dzięki którym nie będziesz musiała unikać wielu kształtów ubrań – wystarczy bowiem, że zastosujesz kilka sztuczek stylizacyjnych, które stworzą wrażenie idealnych dla Ciebie lini.

Idealna linia – to spersonalizowany poradnik stylizacyjny, w którym znajdziesz opis Twojej sylwetki wraz z mnóstwem porad co do fasonów ubrań (sukienek, spódnic, bluzek, marynarek, spodni i butów) najlepiej współgrających z twoją sylwetką oraz porady na temat, jak wykorzystać mniej korzystne kształty ubrań, by nadal czuć się i wyglądać świetnie – ponad 60 stron porad!

Co między innymi znajdziesz w poradniku:
Szczegółowy opis Twojej sylwetki z interpretacją Twoich proporcji, z sugestiami, na które linie warto zwrócić uwagę.
Opis wszystkich Twoich najkorzystniejszych i mniej korzystnych długości spodni, spódnic, spodenek. Rady, jak skorzystać z długości ubrań mniej korzystnych.
Dobór wszystkich korzystnych fasonów: spodni, spódnic, sukienek, butów, bluzek…oraz wskazanie na te mniej korzystne, z dokładnym opisem, jak konkretny fason wpłynie na Toją sylwetkę.
Wskazanie gotowych zestawów fasonów i opis, jak łączyć oraz jakich połączeń unikać: np. spódnic i bluzek, butów i sukienek itp.

                            Cena promocyjna 350 zł.
Cena regularna  450 zł (od 05.07.2021r)

Phone: +48 668 166 010
63-300 Pleszew