Zapraszam do zapoznania się z ofertą analizy kolorystycznej online bądź przeczytaj poniższe informacje na temat tego, czym jest zagadnienie analizy i do czego może sie przydać. Zapraszam.
Czy zastanawialiście się kiedyś dlaczego niektóre kobiety w czarnej sukience będą wyglądały jak milion dolarów, inne zaś… pogrzebowo i smutno? Dlaczego jednej z nas róż doda wdzięku, świeżości, lekkości, dla innej zaś stanie się kolorem kiczu, tandety i braku klasy? Dzieje się tak dlatego, że każda z nas jest inna, niepowtarzalna i posiada unikalną paletę barw, skrojoną na miarę! Jesteśmy unikalne i dzięki analizie kolorystycznej  jestem w stanie Wam to udowodnić! I choć zostałyśmy podzielone na dwanaście typów kolorystycznych, przez tych, którzy są w temacie pionierami, każda z nas posiada jedyną swoim rodzaju paletę kolorów, w której będzie prezentować się najlepiej. Zatem jeśli pragniecie odkryć: swoją niepowtarzalność, jakim typem urody jesteście, unikalną paletę barw, stworzoną tylko dla Was – analiza kolorystyczna jest czymś, co z pewnością pozwoli Wam dowiedzieć się tego wszystkiego.

Czym jest analiza kolorystyczna? Określeniem typu urody poprzez sprawdzenie jak reagujesz na poszczególne kolory.

Do czego może być przydatna? Dzięki odkryciu swojej niepowtarzalnej palety barw, zawsze będziesz wiedzieć, które kolory podkreślą Twoją urodę i piękno, które zaś je przytłoczą, wydobywając to, co najmniej korzystne. Będziesz też wiedzieć jak zestawić ubrania: które kolory ze sobą łączyć, a których połączeń unikać.

Czy analiza kolorystyczna pomoże w doborze odpowiedniego makijażu? Tak! Dzięki odkryciu unikalnej palety barw, dowiesz się również, jaka szminka, kolor cieni do powiek oraz różu.

Przeczytaj wywiad dla marki Marie Zeli na temat analiza kolorystycznej.
Wywiad
Phone: +48 668 166 010
63-300 Pleszew